LKS Kobierzycko - GKS Orkan Buczek 1:4 !!!
Zwycięstwo i awans na drugie miejsce !!!!
Strzelali: Patryk Niciak, Tomek Marecki, Damian Cieplucha i Adrian Płuciennik.
44 gole obejrzeli kibice w 3 kolejce okręgówki !!!!

Trzecia kolejka i wyjazd do Kobierzycka. Orkan w składzie Sam w bramce, w obronie Adam Dobrowolski na prawej, na lewej Kuba Faryś, w środku Jacek Popek i Damian Cieplucha, w środku Patryk Niciak, Dawid Liśkiewicz i Mateusz Boruń, na lewej Adrian Płuciennik, na prawej Damian Kieraś i w ataku prawdziwa niespodzianka tym razem niespodziewanie od pierwszej minuty Tomek Marecki. Początek meczu to badanie przeciwnika. Warunki do gry były dość trudne. W 12 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Dość szczęśliwie zdobyli gola po strzale z rzutu wolnego. Ta bramka obciąża nasze konto. Orkan grał swoje dwa razy świetnie znalazł się Dawid Liśkiewicz. Raz bramkarz obronił, a raz piłka wpadła do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Dobrą okazję miał Tomek Marecki i tym razem bramkarz górą. Bez szans był w 32 minucie. Rzut rożny wykonał Damian Kieraś, a w zamieszaniu najlepszym wyczuciem popisał się Patryk Niciak, który mocno poszedł na piłkę i mocnym uderzeniem ulokował piłkę w siatce. Za chwilę świetną akcję przeprowadził Kuba Faryś. Dynamicznie wszedł z piłką, na krótkiej przestrzeni minął trzech rywali i uderzył po długim i piłka minimalnie przeszła obok słupka. Do przerwy 1:1. Na drugą połowę drużyna wyszła bez zmian. Zarysowała się nasza przewaga. Po szybkiej akcji piłka trafiła do Damiana Kierasia, nasz dynamiczny skrzydłowy wszedł w pole karne, a tam został nieprawidłowo zatrzymany. Rzut karny i do piłki podszedł Tomek Marecki. Krótki rozbieg i mocna precyzja pod poprzeczkę. 2:1. 666 sekund później po stałym fragmencie gry arbiter dopatrzył się faulu Damiana Ciepluchy. Uderzenie z 11 metrów trafiło w poprzeczkę. Nie upłynęło kilka minut, a Ciepły mocno odreagował i w zamieszaniu podbramkowym mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Piłkę głową wystawił Patryk Niciak. 3:1. Dla naszego wychowanka był to drugi gol w 83 występie.  W 63 było po meczu. Hattricka asyst zaliczył Damian Kieraś, a piłkę do siatki skierował Adrian Płuciennik. 4:1. Ostatnie pół godziny to mało ciekawa gra. Zawodnikom upał dał się we znaki, wynik wysoki. Oczywiście zdarzały się też fajne akcje jak Seby Kierasia z Sewerynem Kaczorowskim. Seba fajnie zgrał do Seweryna, który obrócił się z obrońcą na plecach i minimalnie strzelił obok słupka. Dobrą okazję miał też Michał Krzciuk. Bardzo dobrym ustawieniem i wyczuciem  popisał się Adam Dobrowolski, który głową wybił piłkę z linii bramkowej. Po tym meczu są plusy. 1- gol Ciepłego, 2- awans na drugie miejsce w lidze, 3- mocne wejście króla asyst Damiana Kierasia i od razu hattrick i pierwsze trafienie króla strzelców Tomka Mareckiego.

Po trzech kolejkach Orkan ma 7 punktów i bilans bramkowy 11:3. Liderem pozostaje Chojne z kompletem punktów. Tabelę zamyka Jaga, a bez punktów są jeszcze Strzelce i WKS.